O mnie...

​         Jestem architektem wnętrz oraz projektantką mebli i form użytkowych. 
Każdy projekt jest dla mnie nowym wyzwaniem.

Szukam rozwiązań nowatorskich i ponadczasowych. Dobrze zaprojektowane wnętrza wpływają na nasz komfort życia,  dlatego na równi stawiam estetykę,

jak i funkcjonalności. Każdy projekt to dla mnie poszukiwanie indywidualnego charakteru wynikającego z kontekstu miejsca oraz potrzeb i upodobań klienta.

Cenię prostotę i wierzę, że mniej znaczy więcej.

         Przestrzeń, w której mieszkamy i pracujemy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie i jakość życia. To my ją tworzymy, ale jednocześnie ona tworzy nas. Oddziałuje poprzez kolory, kształty, surowce, wzory, światło, układ elementów i form. Odpręża lub pobudza do działania. Przynosi poczucie bezpieczeństwa albo wprowadza chaos. Wyzwala radość i dobrą energię albo przytłacza.

            Moja firma powstała z fascynacji możliwościami, jakie daje kształtowanie przestrzeni. Kiedy zmieniamy wnętrza, zmieniamy zarazem życie ludzi, którzy

w nich przebywają. Dlatego tak ważne jest łączenie estetyki z funkcjonalnością, modnych trendów z indywidualnym gustem i potrzebami Klientów, sprawdzonych rozwiązań z oryginalnością.

14.jpg